Pokaz Mody Agnieszki Jaworskiej

Pokaz Mody Agnieszki Jaworskiej

Już wkrótce odbędzie się pokaz mody Agnieszki Jaworskiej w ramach spotkań Saab Team. Na wybiegu pojawią się między innymi modelki z naszej agencji: Marta Lorczyk, Sylwia Błach, Agnieszka Bojarska, Olga Fijałkowska, Aleksandra Karpińska. Skąd wziął się pomysł? Jak sama projektantka mówi:

Jestem miłośniczką wyjątkowej marki motoryzacyjnej SAAB i postanowiłam połączyć moją pasję i codzienną prace stylistki-projektantki w jednym. Dodatkowym bodźcem było uczestnictwo w Konferencji „Aktywna Kobieta” organizowanej przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, gdzie miałam możliwość spotkać Piękne Kobiety (również te z niepełnosprawnościami), zainteresowane modą i kształtowaniem wizerunku.
SAAB TEAM POZNAŃ czyli grupa zrzeszająca miłośników marki Saab spotyka się raz w miesiącu na tzw. spotach w różnych lokalizacjach, wspólnie podejmując różne aktywności. Uznałam, że mogłabym uświetnić jedno z takich spotkań pokazem swojej kolekcji. Zaprosiłam modelki zrzeszone w agencji Butterfly Agency Models (Fundacja Jedyna Taka) oraz inne piękne kobiety, które zechciały wziąć udział m. in. z SAAB TEAM POZNAŃ. Wydarzenie będzie okazją do spotkania różnych środowisk, wymiany myśli i opinii, przełamania pewnych stereotypów m. in.: dotyczących osób niepełnosprawnych, ale też dotyczących kobiet, które interesują się motoryzacją i mężczyzn, których żywo interesuje moda.
W tym dniu odbędzie się również licytacja przedmiotów związanych z motoryzacją i modą. Dochód zostanie przekazany na cele charytatywne.

Więcej szczegółów i wszystkie sprawy bieżące znajdują się na stronie wydarzenia na Facebook’u - LINK.

My, jako Agencja Butterfly, cieszymy się, że nasze modelki zostały zaangażowane do udziału w tak wyjątkowym wydarzeniu. Pokaz mody odbędzie się 26. kwietnia w Poznaniu. Pełna relacja z wydarzenia pojawi się oczywiście na naszej stronie!

Pokaz Mody Agnieszki Jaworskiej

Pokaz Mody Agnieszki Jaworskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>